Webové stránky

Pracovní proces

Mít v dnešní době svůj vlastní web je už považováno za základ. Nejen kvůli tomu, že působíte Vy či Vaše firma profesionálněji, ale také protože je pro zákazníky mnohem jednodušší Vaše služby dohledat díky vyhledávačům.

01

.

.

.

Schůzka

Ze zkušenosti víme, že nejlepší před tvorbou webu či e-shopu je si sednout a v klidu vše prodiskuovat. Lépe se tak se zákazníkem pochopíme a výsledný web je poté o to efektivnější.

02

.

.

.

Grafický návrh

Druhým krokem je vyhotovení grafického návrhu ve vektorech, díky tomu se dá snadno cokoliv předělat a zákazníkovi i nám se lépe webovky upravují podle naší potřeby a taky podle přání zákazníka.

03

Úpravy designu

Podle požadavků zákazníka se grafický návrh webu a popřípadě další prvky (logo, vizitky...) doladí do dokonalosti a následně započne samotná tvorba webu.

Reference

Reference 0

Programování

Čtvrtým krokem je samotná tvorba webu, co se týče technické stránky. Tedy samotné programování v programovacím jazyce nejlépe se hodícímu k Vašemu typu webu.

04

.

.

.

Spuštění

Když je web hotový, tak se spustí na předem zaplaceném webhostingu a dodělají se další prvky, jako například doladění SEO, přidání Google Analytics a podobně.

05

.

.

.

Správcovství

Nabízíme také kompletní správcovství webu. To znamená, že za roční paušál se o web staráme my i s veškerými aktualizacemi. Tedy pokud chcete cokoliv přidat, odebrat, upravit prostě napíšete e-mail a my se o vše postaráme.

06

Reference 0

Proč stránky od nás?

Design

Navrhneme Vám vzhled webových stránek přesně podle vašich představ.

Jednoduchost

V tom dobrém slova smyslu, webové stránky musí být přehledné a jednoduché pro uživatele.

Rychlost

Aktualizace, optimalizace a plynulý chod webových stránek. I o toto všechno se postaráme.

Napište nám

Kontaktní formulář

Pokud budete mít zájem o naše služby, či se na cokoli budete chtít zeptat, neváhejte nás kontaktovat pomocí našeho formuláře.

Phone
+420 734 653 484
Phone
office@ngitcompany.cz