Sítě

Internet prostě

Zabýváme se strukturou sítí, ať už to je malá síť u Vás doma a nebo rozsáhlá síť v Nasa.

Pomoc s výběrem zařízení

Vyznat se dneska v routerech není vůbec sranda. Proto jsme tady my abychom s výběrem pomohli. Vybírat si router podle počtu antének totiž není to pravé ořechové.

Nastavení zařízení

Pro správné fungování celé sítě se musí nastavit spousta věcí. Ať už je to konfigurace rozsahů IP adres pro jednotlivé uživatele, zabezpečení pomocí VPN a nebo jen nastavení anonymního a šifrovaného přístupu pro sledování filmů pro dospělé.

O toto se postaráme

Zabezpečení sítě

Snad nejdůležitější prvek v síti. Dobrá síť musí být perfektně zabezpečena a musí zde být kompletní přehled o veškeré aktivitě.

Bezpečnost klienta

Pokud klient pracuje s citlivými daty, samozřejmostí je dnes VPN a další bezpečnostní prvky, které by běžný uživatel nevyužil.

Rychlost

Všichni, doslova VŠICHNI, na této planetě nesnáší pomalý internet. To je fakt, s tím prostě nic neuděláte.

Kabeláž

Postaráme se o veškerou kabeláž. Zahodíme telefonní linku a Vašich 100mbps nahradíme klidně i gigabitem za použití kvalitních UTP kabelů a nebo optiky.

Kamery

Když je zapotřebí zabezpečení čehokoliv i fyzické, tak instalujeme kompletní kamerové systémy.

Servery

O všechny servery ve Vaší sítí se také postaráme. Ať už se jedná o obyčejný NAS server, a nebo pokročilý server pro fakturační systém.

Napište nám

Kontaktní formulář

Pokud budete mít zájem o naše služby, či se na cokoli budete chtít zeptat, neváhejte nás kontaktovat pomocí našeho formuláře.

Phone
+420 734 653 484
Phone
office@ngitcompany.cz