Sítě

Internet prostě

Zabýváme se strukuralizací sítě, ať už to je malá síť u Vás doma a nebo rozsáhlá síť ve velké firmě.

Pomoc s výběrem zařízení

Vyznat se dneska v routerech a dalších síťových zařízeních není vůbec sranda. Proto jsme tady my abychom s výběrem pomohli. Vybírat si router podle počtu antének totiž není to pravé ořechové.

Nastavení zařízení

Pro správné fungování a zabezpečení celé sítě se musí nastavit spousta věcí. Ať už je to konfigurace rozsahů IP adres pro jednotlivé uživatele, zabezpečení pomocí ručně nastaveného Firewallu, či VPN a nebo jen nastavení anonymního a šifrovaného přístupu pro sledování filmů pro dospělé.

O toto se postaráme

Zabezpečení sítě

Snad nejdůležitější prvek v síti. Dobrá síť musí být perfektně zabezpečena.

Bezpečnost klienta

Pokud klient pracuje s citlivými daty, samozřejmostí je dnes VPN a další bezpečnostní prvky, které by běžný uživatel nevyužil.

Rychlost

Všichni, doslova VŠICHNI, na této planetě nesnáší pomalý internet. To je fakt, s tím prostě nic neuděláte.

Kabeláž

Postaráme se o veškerou kabeláž. Zahodíme telefonní linku a Vašich 100mbps nahradíme klidně i gigabitem za použití kvalitních UTP kabelů a nebo optiky.

Kamery

Když je zapotřebí zabezpečení čehokoliv i fyzické, tak instalujeme kompletní kamerové systémy.

Servery

O všechny servery ve Vaší sítí se také postaráme. Ať už se jedná o obyčejný NAS server, a nebo pokročilý server třeba pro fakturační systém.

Napište nám

Kontaktní formulář

Pokud budete mít zájem o naše služby, či se na cokoli budete chtít zeptat, neváhejte nás kontaktovat pomocí našeho formuláře.

Phone
+420 734 653 484
Phone
office@ngitcompany.cz