Technologie

MSI

Máte doma v počítači nějakou nadupanou základní desku nebo grafiku? Nejspíš bude právě od MSI.


Pro ty, kteří neznají MSI

Micro-Star International Co., (MSI), jedna z největších Tchajwanských firem která se zabývá IT a technickým průmyslem. Je to firma jako jakákoliv druhá ale díky jejím dlouhodobým cílům stát se co nejdůvěryhodnější a nejrespektovanější značkou a kvůli neustálému zvyšováním kvalit se stává jednou z nejlepších na světě


O co se MSI snaží

Chtějí neustále zvyšovat laťku v inovaci i designu svých produktů. Dále podporují nejmodernější technologie, a tak dopřávají svým uživatelům potřebný výkon, vynikající design a osobitý styl.


Zajímá vás E-sport?

Tak přední nejdůvěryhodnější značkou pro herní svět je právě MSI. Komunitě eSports věnovali nespočet hodin a mnoho zdrojů, aby podpořili nejnadanější hráče světa a využili jejich herní zkušenosti k optimalizaci designu produktů.


Komponenty MSI

Ve společnosti MSI vyrábí počítačové komponenty, zejména základní desky a grafické karty, a jsou v tom opravdu dobří. Při jejich výrobě sází na nejmodernější technologie, výrobní postupy a kvalitní součástky. Výsledkem je špičkový výkon, vysoká stabilita a široká kompatibilita. Aby toho nebylo málo, jsou tu ještě unikátní systémy chlazení – a to je to eso, které má MSI v rukávu. Nejen díky němu patří základní desky a grafické karty MSI mezi ty nejúspěšnější.


CSR Report

Společnost MSI se snaží o zmírnění znečišťování životního prostředí. Společnost také aktivně investuje do zlepšování spotřeby energie a snižování odpadu. MSI v tomto projektu finančně podporují tuto komunitu a přispívají tím k vybudování inkluzivní společnosti.